Kominki GP
Kominki GP Sp. z o. o.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
(mapa)

tel/fax +48122611710
biuro@godin.com.pl
zobacz film
film reklamowy kominków

O firmie Kominki GP


piec bergamote 630119

„Każdy może mieć kominek”

Kraków to nie od dzisiaj stolica stylu i dobrego smaku. Kominki z Krakowa zdobyły sobie uznanie wśród klientów z całej południowej Polski. Krakowska firma Kominki GP oferuje nie tylko nowoczesne, proste i surowe w swej formie kominki doskonale skomponowane z współczesnymi wnętrzami. Produkujemy i montujemy stylowe marmurowe portale kominkowe, pałacowe obudowy kominkowe, kominki do rezydencji i dworów i kamienne fasady kominków.

kominek nowoczesny 18

Nowe czasy to nowe wyzwania, także w branży kominkowej. Okres gdy obowiązującą formą kominka były tradycyjne kominki rustykalne z piaskowca z drewnianą belką minął już bezpowrotnie, jakkolwiek kominki w starym stylu są ciągle wspaniałym ukoronowaniem domku letniskowego lub wiejskiej rezydencji. Niezastąpione ciepło kominka wykończonego drewnem i piaskowcem z delikatnymi akcentami marmuru nadal ma wielu zwolenników.

kominek tradycyjny 01

Otwierając się na najnowsze trendy stale poszerzamy katalog oferowanych kominków i obudów kominkowych. Podejmujemy się wykonania najbardziej nietypowych i niebanalnych projektów kominków.

Oferujemy wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem systemów ogrzewania powietrzem z kominka całego domu.

kominek twurnia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki do centralnego ogrzewania, ciepłe obudowy kominkowe, gorące kominki z szamotem, kominki kaflowe, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe, kominki z piaskowca i kamienia oraz wykonane z wszelkich innych materiałów. Współpracują z nami najlepsi specjaliści zajmujący się budową każdego rodzaju kominków.

Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty wkładów grzewczych, materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków.

Zapraszamy do współpracy firmy kominkowe oraz instalatorów.

Nasze 15-letnie doświadczenie w branży kominkowej to gwarancja jakości i solidnej obsługi.

Firma Kominki GP z Krakowa to marka, której można zaufać.

kominek brighton kominek golden